Keizer Fotografie

Honden Fotograaf

Neem een kijkje in mijn portfolio om een indruk te krijgen van de foto’s die ik maak.

De foto’s in mijn portfolio zijn voornamelijk gemaakt in de omgeving van Gaasterland op verschillende mooie locaties.

Je kunt kiezen uit

Lifestyle Foto’s  of  Fine-Art Foto’s

Bij een Lifestyle fotosessie worden er in een natuurlijke omgeving spontane, maar ook wel geposeerde foto’s gemaakt. Er wordt gebruik gemaakt van natuurlijk licht. Het is meer gericht op alledaagse situaties en interactie. Lifestyle fotografie is meer realistisch en meer gericht op het moment vast te leggen wat zich voor de camera ontvouwt en erg geschikt voor de Best Friends fotoshoot.


Fine art fotografie van honden gaat verder dan het vastleggen van een “leuke” foto van je huisdier. Het draait om het creëren van een kunstwerk waarin de hond een sleutelrol speelt. Een fine-art honden portret wordt meer geretoucheerd en heeft een dromerige sfeer. Het resultaat is altijd kunst.

Klaar om jouw fotoshoot te boeken?

Ik sta voor je klaar om er een geweldige foto reportage van te maken.

Klanten Reviews | Keizer Fotografie

You cannot copy content of this page

Reviews

Immie neemt alle tijd
Immie neemt alle tijdLise Haquebord
Immie is een zeer professionele hondenfotograaf. Ze weet prachtige locaties en heeft veel geduld. Immie maakt ook mooie foto's van honden die niet zo makkelijk op de foto te zetten zijn. De foto's zijn prachtig geworden, mede door de mooie nabewerking.
Relaxte Sfeer
Relaxte SfeerAngela Winters
Super gezellige fotoshoot gehad. Kwaliteit van de foto’s zijn super geworden. Met een hond Die geen geduld had en niet zomaar stil blijft zitten alleen toch super fotos
Leuke Ervaring
Leuke ErvaringMaaike Huizinga
Een hele leuke ervaring. Ik sta nooit zelf op de foto, ik vind dat ook best ongemakkelijk. Maar het was erg leuk en ook Mannes vond het ook heel leuk. Het resultaat mag er zeker zijn. Een heel mooi fotoboek, mooie foto’s op web formaat en ook nog een paar foto’s om op te hangen. Al met al super blij mee.
Relaxte Fotoshoot met mijn hondje
Relaxte Fotoshoot met mijn hondjeTineke de Vries
Ik heb een leuke relaxte fotoshoot gehad bij Immie, Alhoewel ik zelf niet graag gefotografeerd word, ben ik superblij dat ik toch het besluit heb genomen en nu hele mooie foto’s heb van Dennis en mij samen.
Prachtige Foto's van mij en Rabsy
Prachtige Foto's van mij en Rabsy Rita Hoogeboom
Fotoshoot met mijn hond cadeau gekregen voor mijn verjaardag. Er werden mooie foto's gemaakt in een bos met volop herfsttinten op verschillende mooie locaties o.a bij een mooi statig huis. Immie haalt alles uit de kast om jezelf en je hond zo mooi mogelijk op de foto te krijgen met veel geduld en kennis